"Sizin" Belediyesi
Çağrı Merkezi 444 4 444

Restorasyon Çalışması

Restorasyon Çalışması

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol yaptığı çalışmalar ile çevre belediyelere örnek oluyor. Belde'de kendisinden "Ormanlı için talih kuşu" diye söz edilen Başol şimdi de “Mucize” denilebilinecek bir projeyi hayata geçiriyor…
 

 

Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol yaptığı çalışmalar ile çevre belediyelere örnek oluyor. Belde'de kendisinden "Ormanlı için talih kuşu" diye söz edilen Başol şimdi de “Mucize” denilebilinecek bir projeyi hayata geçiriyor…

Ormanlı Belediye Başkanı olduğu 30 Mart 2014 seçimlerinden bu yana yaptığı çalışmalar ile dikkatleri üzerine toplayan ve icraatları ile çevre belediyelere de örnek gösterilen Bayram Başol, Ormanlı’yı Kdz. Ereğli’nin yıldızı yapacak projeyi hayata geçiriyor…

Ak Parti Ereğli İlçe Teşkilatı’nın desteğini arkasına alan ve teşkilat ile uyumlu bir çalışma içerisinde olan Bayram Başol, herkesin “Hayal” gözüyle baktığı toplu konut projesinde çok kısa bir sürede ciddi aşamaya geldi.

İlçe Teşkilatı ve milletvekillerinin desteği eli Toplu Konut İdaresi’ne sunduğu projeyi kabul ettiren Bayram Başol, bürokratik işlemleri öylesine hızlandırdı ki, Toplu Konut İdaresinden mühendisler bugün Ormanlı’ya gelerek projenin gerçekleştirileceği alanda zemin etüt çalışmalarını başlattılar.

Toplu Konut İdaresi Jeoloji Mühendislerini Belediye önünde karşılayan Bayram Başol, kendileri ile birlikte arsalara giderek yetkililerin çalışmalarını bizzat yakından inceledi.

Ormanlı’ya yapılacak olan 110 konutluk projenin hayata geçirilmesi ile birlikte Ormanlı’nın cazibe merkezi haline geleceğini belirten Bayram Başol, bu konuda kendisine destek veren partisinin Belde ve İlçe Teşkilatı yöneticileri ile Milletvekillerine teşekkür etti.

Bayram Başol, tüm hayalinin Ormanlı’da ekonomiye hareket getirmek olduğunu ve yeni istihdam alanları yaratılması için projeler üreteceğini belirterek, “Ben Belediye Başkanıyım ve Belediyecilik hizmetleri için bu göreve geldim. Çöp toplama, su, kanalizasyon ve yol gibi hizmetleri zaten yapmak zorundayım ve bu benim asli görevim. Bunları yaptığım için de böbürlenmenin anlamı yok. Ama bu toplu konut projesi benim için çok önemli. İnanın hayalimde çok büyük projeler var. Projeleri hayal etmezsen hayata da geçiremezsin. Benim hayalimdeki projelerin yarısını bile hayata geçirsem Ormanlı’ya yeter” dedi.

Ormanlı için düşündüğü projeleri ciddi aşamaya gelmeden dillendirmek istemediğini vurgulayan Bayram Başol, “Göreceksiniz Ormanlı bölgenin yıldızı olacak. Ormanlı’dan gç edenler yeniden baba topraklarına dönecekler…” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Bayram Başol’un toplu konut projesinin ciddi aşaması olan zemin etüt çalışmalarını Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkan Yardımcıları Yüksel Demirbaş ve Adnan Yazıcı’nın yanısıra, Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün’de yakından incelediler ve Başol’un mutluluğuna ortak oldular.

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : Sizin belediye binası açık adresi, No:1-2 İlçe / İl

Telefon : 0.123 456 78 90 – 0.123 456 78 91 68 
Faks     : 0.123 456 78 92