Ormanlı Belediye Başkanı

Bayram Başol

Bayram BAŞOL – Özgeçmişi

22 Temmuz 1954 Ormanlı Başören Köyü Doğumluyum. İlkokulumu Ormanlı Merkez İlkokulunda okuduktan sonra 1974 yılında asker oldum. Jandarma Sıhhıye Onbaşı olarak 20 ay askerlikten sonra 1976 yılında terhis oldum.

16 Haziran 1977 yılında TTK Armutçuk Müessesinde patlayıcı işçisi olarak işbaşı yaptım.

1989 yılında Başören Köyü Muhtarlığı seçimlerini kazanarak muhtarlık yapmaya başladım. Aynı yılın Haziran ayında GMİŞ Armutçuk Şubesine aday oldum ve kazandım. Şube Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaparken 1997 yılında Şube Başkanı oldum. Şube Başkanlığı görevim devam ederken, Zonguldakspor Yönetim Kurulu Üyeliğimin yanı sıra GMİŞ Genel Merkezi ve Türk-İş bünyesinde çeşitli görevlerde bulundum.

Şube Başkanlığı ve Muhtarlığın bir arada yürümeyeceğini düşünerek 1999 yılında yapılan Yerel Seçimlerde tekrar Muhtar adayı olmayarak görevimi bıraktım. 

2003 yılında GMİŞ Armutçuk Şubesinde katılmış olduğum seçimi kaybettim ve 2004 yılında TTK’dan emekli oldum. 2005 yılında katıldığım Ormanlı Fiskobirlik Seçiminin ardından Ormanlı Fiskobirlik Yönetim Kurulu üyeliğinde bulundum.

30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde Ormanlı Belediye Başkanı Seçildim Halen Ormanlı Belediye Başkanı olarak görev yapmaktayım.

Düşünme ve Yenilikçi Fikir

Yenilikçi ve yüksek yaşam kalitesi değerlerini önemsiyoruz

Verimlilik ve İstikrar

Halkın memnuniyeti için varız.

Kalıcı ve Estetik Tarzımız

Özgün tasarımlı projelerinizi hayata geçirmektedir..